Co daje reklama video na Instagramie?

Ludzie zazwyczaj wiedzą, jak używać Twoich produktów, zwłaszcza jeśli są one popularne lub Twoja firma jest dobrze znana. Jak więc przyciągnąć ich uwagę i sprawić, by o Twojej firmie wciąż myśleli?

Pokazywanie ludziom nowych sposobów korzystania z Twoich produktów to świetny sposób na inspirowanie kreatywności. Ta taktyka jest również pomocna w pokazywaniu obserwującym, jak uzyskać większą wartość z Twoich produktów i zachęcaniu ich do wypróbowania czegoś nowego.

Poniższa rolka na Instagramie @mccormickspice przedstawia cztery sposoby wykorzystania ekstraktu z wanilii. Film składa się z krótkich klipów, które pokazują proste sposoby na włączenie tego aromatu do codziennych napojów, posiłków i przekąsek.

Film kończy się zachętą dla widzów, by zaangażowali się i podzielili się swoimi sposobami wykorzystania ekstraktu waniliowego. W kilkudziesięciu komentarzach widzowie podają własne sposoby wykorzystania naturalnego aromatu w przepisach.

Instruktaż wideo lub pomysły na majsterkowanie.

Zachęcenie ludzi do kreatywności może pomóc im w korzystaniu z Twoich produktów. Możesz jednak pójść o krok dalej, pokazując im, jak zrobić coś z Twoimi produktami. Pomoże im to zrozumieć, jak używać produktów i może skłonić do ich zakupu.

Aby trafić do odbiorców TOFU, zadbaj o to, aby treść była stosunkowo prosta. Pokaż im, jak usprawnić podstawowy proces, zamiast wykonywać zaawansowane zadania. Szczególnie dobrze sprawdzają się sposoby oszczędzania czasu, zwłaszcza jeśli są krótkie i przyjemne.

Na przykład ten film z Instagrama autorstwa @misfitsmarket pokazuje, jak przyrządzić paprykę na dwa proste sposoby. Film trwa tylko 45 sekund i pokazuje krótkie urywki każdego kroku, dzięki czemu widzowie nie nudzą się.

Ten film nie zawiera CTA w podpisie. Jednak po obejrzeniu filmu widzowie lepiej rozumieją, jak przygotować produkt danej marki. Może to skłonić ich do poważniejszego rozważenia zakupu produktu tej marki.

Jeśli planujesz wypuszczenie czegoś nowego, możesz wzbudzić zainteresowanie swoim produktem lub usługą, publikując zapowiedź. Są to pewne informacje o tym, co ma nastąpić, ale nie wszystkie szczegóły. Więcej informacji można przekazać później.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Kup lajki
Logo
Enable registration in settings - general