Dlaczego Twoje filmy na YouTube są nieudane?

Czy chcesz, aby więcej osób oglądało Twoje filmy na YouTube? Jeśli tak, dowiedz się, jak przyciągnąć więcej widzów. W tym artykule znajdziesz wskazówki, jak to zrobić.

Dlaczego tytuły na YouTube są tak ważne?

Tytuły w serwisie YouTube są naprawdę ważne. Na podstawie tytułu ludzie decydują, czy chcą obejrzeć dany film. Jeśli jest on nudny lub nieistotny, nie klikną w niego. Aby zachęcić ludzi do oglądania Twoich filmów, musisz nadać im interesujący i trafny tytuł.

Tworzenie wysokiej jakości filmów na kanał YouTube jest ważne dla każdej firmy, niezależnie od tego, czy jest duża czy mała. Duże firmy mogą wydać tysiące dolarów na filmy wideo, ale jeśli nikt ich nie ogląda, pieniądze te są zmarnowane.

Napisanie dobrego nagłówka do filmu może być trudne. Jest to szczególnie ważne, jeśli nie masz zbyt wiele pieniędzy, aby wydać je na nagranie filmu. Musisz mieć pewność, że ludzie zobaczą Twój film i że przyciągnie on ich uwagę. Poświęć czas na napisanie dobrego nagłówka, aby więcej osób oglądało Twoje wideo.

Tytuł filmu na YouTube musi informować widza, o czym jest film i sprawiać, że będzie chciał kliknąć i go obejrzeć.

Ludzie nie są skłonni poświęcać na coś dużo czasu, jeśli nie wydaje im się to ważne. Nawet jeśli ktoś jest zainteresowany jakimś tematem, nie kliknie na coś, co nie wydaje się interesujące.

Nadając tytuł swojemu filmowi, można uniknąć częstych błędów podczas korzystania z serwisu YouTube.

Wiele marek i marketerów popełnia błąd, tworząc filmy wideo, które nie są związane z ich marką lub typem treści, które ich widzowie zazwyczaj oglądają. Może to zniechęcić widzów i spowodować, że nie obejrzą Twojego filmu.

Na przykład, jeśli Twój kanał jest poświęcony fitnessowi, a Ty nagle publikujesz film o modzie, większość Twoich obserwatorów, którzy subskrybowali treści związane z fitnessem, nie obejrzy tego filmu. Pominą go, aby zobaczyć, o czym tak naprawdę jest ten film.

Innym często popełnianym błędem jest pisanie długich tytułów. Może to być szkodliwe, ponieważ YouTube skraca tytuł po około 45-50 znakach. Upewnij się więc, że najważniejsza część tytułu znajduje się bliżej początku.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Kup lajki
Logo
Enable registration in settings - general