Fajne pomysły na filmy na Instagramie

Szukasz nowych sposobów na pozyskanie klientów na Instagramie? Zastanawiasz się, jak tworzyć filmy, które przyciągną ludzi do Twojej firmy? W tym artykule znajdziesz 11 najlepszych pomysłów na filmy wideo na Instagramie, które pomogą Ci zdobyć więcej wykwalifikowanych klientów.

Jeśli chodzi o treści wideo na wczesnej ścieżce na Instagramie, należy pamiętać o kilku rzeczach.

Jeśli chcesz wykorzystać Instagram do zdobycia większej liczby klientów i zarabiania pieniędzy, możesz w przyszłości publikować dużo treści. Oznacza to, że Twój feed może zawierać wiele postów z okazjami do zakupu, CTA i ofertami limitowanymi.

Wykorzystanie Instagrama do sprzedaży produktów może być bardzo pomocne w osiągnięciu celów marketingowych. Jednak aby móc sprzedawać, potrzebujesz stałego napływu nowych klientów. A potencjalni klienci zazwyczaj lepiej reagują na treści, które nie mają na celu sprzedaży, zwłaszcza jeśli dopiero zapoznają się z ofertą na Twojej stronie internetowej.

Na przykład, filmik @studioakiyo na Instagramie zabiera widzów na krótką prezentację asortymentu świec tej marki. Filmik na przemian przesuwa się między półkami i pokazuje zbliżenia na poszczególne produkty. To szybkie tempo utrzymuje zaangażowanie widzów.

Przedstaw swoją firmę

Wideo to świetny sposób na przedstawienie swojej firmy potencjalnym klientom. Możesz wykorzystać je do pokazania ludziom, co sprzedajesz, gdzie pracuje Twój zespół lub jakie masz osiągnięcia. Dzięki temu potencjalni klienci dowiedzą się więcej o Twojej firmie.

Aby utrzymać zainteresowanie widzów swoim filmem, zadbaj o jego zwięzłość. Jeśli masz dużo do powiedzenia lub jeśli Twoja historia jest długa, podziel ją na kilka części. Możesz także eksperymentować z filmowaniem i montażem, aby sprawdzić, jak krótki może być Twój filmik, a jednocześnie jak dobrze przekazać swoje przesłanie.

Poniższe wideo autorstwa @thecrochetstories szybko pokazuje różne produkty szydełkowe wykonane przez artystkę. Daje to dobry przegląd działalności artystki. Szybkie cięcia tworzą hipnotyzujący montaż, który utrzymuje widzów w napięciu.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Kup lajki
Logo
Enable registration in settings - general