Najlepsze formaty na Instagram

Istnieje wiele różnych sposobów gry na perkusji. Można wykorzystać popularne brzmienie lub stworzyć własny trend. Ważne jest, aby dźwięk był związany z Twoją działalnością.

Ostatnio powodzeniem cieszy się tworzenie niestandardowych nagrań audio, w których mówi się bezpośrednio do kamery. Do tworzenia nagrań z przemówieniami należy jednak podejść inaczej niż do tworzenia zwykłego filmu lub opowiadania.

Gdy publikujesz film na swoim kanale lub w swojej historii, publikujesz go dla osób, które Cię znają i wierzą, że warto go obejrzeć. Ale gdy ktoś zobaczy Twoje nagranie na cudzym kanale, może nigdy wcześniej Cię nie widział i nie ma do Ciebie zaufania. Tworząc materiał filmowy, użyj mocniejszego haczyka na początku, aby przyciągnąć

Możesz także rozwiązywać problemy innych osób, udzielając im poradników.

Karuzele

Wiele firm odkrywa, że posty karuzelowe na Instagramie są bardzo skutecznym sposobem dotarcia do grupy docelowej. Ten format wydaje się szczególnie dobrze sprawdzać w przypadku grafik edukacyjnych z nakładkami tekstowymi, które odpowiadają na pytania lub rozwiązują problemy odbiorców.

Jeśli Twoi odbiorcy uznają Twoje treści za wartościowe, mogą je udostępnić na Instagramie. Mogą udostępnić zdjęcie z karuzeli. Ale jeśli każdy slajd jest jednocześnie dobrym zdjęciem, to może go zobaczyć więcej osób.

Memy

Możesz rozważyć wykorzystanie memów w swoich działaniach marketingowych. Memy są popularne na Instagramie i mogą być sposobem na dzielenie się dowcipami lub odniesieniami, które są związane z Twoją niszą lub popkulturą. Wszystko, co można łatwo udostępnić i co jest zabawne lub relatywne, zazwyczaj dobrze się sprawdza.

Tworzenie memów jest łatwe. Można skorzystać z platformy takiej jak GIPHY, aby znaleźć inspirację i pomysły na memy. Przy tworzeniu memów ważne jest, aby wybierać takie nawiązania do popkultury, z którymi mogą się identyfikować Twoi idealni obserwatorzy. Jeśli Twój mem będzie trafiony, możesz otrzymać wiele wspaniałych komentarzy i osób, które podzielą się nim z innymi

Nie myśl jednak, że jesteś ograniczony do używania tylko odniesień do popkultury. Możesz wykorzystać zdjęcia swoje, członków zespołu lub znanych osób i wykazać się kreatywnością, aby stworzyć meme związane z Twoją niszą lub branżą, którymi warto się dzielić.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Kup lajki
Logo
Enable registration in settings - general